Дата: 20.11.2019 15:02

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування провідного спеціаліста з соціальних питань виконавчого комітету

Приазовської селищної ради

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років; вільне володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером на рівні впевненого користувача.

Необхідні документи: заява, заповнена особова картка (форма П-2ДС) з додатками,  дві фотокартки розміром 4х6 см, копія документа про освіту, копія

паспорта, копія військового квитка (для військовозобов’язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, подана у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в селищній раді або за телефоном 22284.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт.Приазовське, вул.Покровська, 5а.