Розпочата робота зі стратегічного планування Приазовської селищної ради

Дата: 12.02.2019 15:57

Приазовська селищна рада стала переможцем конкурсу, що проводився Запорізькім Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, щодо  розробки Стратегії розвитку.

12 лютого в приміщенні Приазовської селищної ради відбулось перше засідання робочої групи зі  стратегічного планування Приазовської об’єднаної територіальної громади.

Радниця з питань  регіонального розвитку Запорізького відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Ксенія Божкова ознайомила робочу групу з  цілями та завданнями стратегічного планування, етапами процесу, переліком питань для підготовки  соціально – економічного аналізу громади.

Члени робочої групи мали можливість отримати відповіді на запитання щодо процесу стратегічного плануваня та практик впровадження Стратегій розвитку в інших громадах.

За результатами першого засідання робочої групи  визначено перелік завдань, виконання яких буде розглянуто на 2 засіданні робочої групи.