60 МОЛОДИХ ДЕРЕВ ПРИКРАШАТИМУТЬ ПРИАЗОВСЬКУ ГРОМАДУ

Дата: 14.04.2021 16:46

Сьогодні актуальною та важливою є проблема недостатньої кількості зелених насаджень у населених пунктах. Наразі у Приазовській селищній раді приділяють активну увагу цьому питанню. Голова Приазовської громади Андрій Солопов разом із КП «Приазовське ЖКГ» та колективом селищної ради висадили 63 саджанці 3-4-х річних дерев заввишки 1,5 та 2 метри. Зелені зони сформували на різних локаціях селища Приазовське: біля мультифункціонального спортивного майданчика, бібліотеки, а також дитячих ігрових майданчиків на вулицях Горького та Пушкіна. Різні сорти дубів, липи, клена, катальпи, горобини, церциса, черемхи позитивно впливатимуть на клімат території. Адже дерева, перш за все, слугують резервуарами для чистого повітря. Крони дерев не лише створюють тінь, захищаючи людей від прямих сонячних променів, але й поглинають до 25% звукової енергії, створюючи для жителів сприятливі умови.

«Розуміємо, що ми повинні зробити нашу громаду чистою, зеленою та комфортною для людей. Завдяки конструктивному діалогу влади і бізнесу можна отримати реальні результати. Сьогоднішній захід є яскравим прикладом ефективної співпраці селищної ради та аграрного сектору. Керівник фермерського господарства «Міла 2019» Віктор Овдієнко закупив саджанці дерев для озеленення селища. Тож, запрошую всіх небайдужих підприємців долучатися до такої важливої екологічної ініціативи у нашій Приазовській громаді. Розвиваємо рідний край разом!», - прокоментував селищний голова Андрій Солопов.

Зазначимо, що заходи проходили із дотриманням усіх протиепідемічних норм.