Приазовська селищна рада об’єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

КОЖЕН МОЖЕ ЗРОБИТИ СВОЮ ГРОМАДУ КРАЩОЮ!

Дата: 30.04.2021 11:32
Кількість переглядів: 243

Приазовська селищна рада висловлює подяку всім свідомим жителям, хто доєднався до заходів по прибиранню селища Приазовське і населених пунктів громади. Разом з небайдужими людьми ліквідували частину несанкціонованих сміттєзвалищ, привели у належний санітарний стан парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, вулиці, дороги, лісосмуги, зупинки громадського транспорту та ін. Жителі причепурили до свят свої обійстя та прибудинкові території. Символічно, що саме у Чистий четвер приазовці навели чистоту у своєму селищі.

Приємно спостерігати, як люди стараються зробити рідну землю кращою. Тільки разом, допомагаючи один одному, ми можемо зробити нашу Приазовську громаду комфортною для життя. Тож закликаємо всіх жителів підтримувати чистоту на територіях та вчити дітей цінувати і берегти те, що робиться для благоустрою та облаштування інфраструктури населених пунктів.