ГОЛОВА ПРИАЗОВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАВ ПРИКОРДОННИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 30.04.2021 13:50

Фото без опису

Сьогодні Приазовський селищний голова Андрій Солопов прибув до відділу прикордонної служби «Приазовське» з приємною місією – привітати наших прикордонників із професійним світом.

У своєму зверненні Андрій Олександрович зауважив:

«Вдячний кожному, хто присвятив своє життя охороні наших рубежів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. Вірю, що незабаром наші кордони знову стануть мирними.

У день професійного свята бажаю вам незламного духу у відстоюванні територіальної цілісності та захисті державних інтересів, професійних успіхів, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!»

Фото без опису

На честь свята Приазовський селищний голова Андрій Солопов вручив подяку колективу відділу прикордонної служби «Приазовське» в особі керівника – майора Дениса Жадленко.