Шановні жителі Приазовської громади, а також Олександрівської і Нововасилівської громад!

Дата: 02.05.2021 08:07

Щиро вітаємо вас із великим святом всіх християн – Великоднем!

Воскресіння Христове уособлює віру, надію і любов; доводить, що добро завжди долає зло. Нехай у ці святкові дні вселенської Христової радості сповниться душа кожної людини, а оселі наповняться радістю та Божою благодаттю.

Цього року, як і минулого, святкуватимемо Великдень у складних умовах пандемії. Тому закликаємо всіх у ці дні залишатися вдома. Телеканали забезпечують прямі трансляції з усіх служб. Найбільший дар Божий - життя. І ми маємо його цінувати.

Нехай кожна душа буде сповнена світлом, помисли – добром, а серце – любов’ю! Бажаємо всім тепла і спокою, поруч – близьких і рідних, а над головою – мирного неба!

Голова Приазовської селищної ради Андрій Солопов, виконком та депутатський корпус.