ВОНИ ЗУСТРІЧАЛИ ПЕРЕМОГУ ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

Дата: 06.05.2021 15:39

Фото без описуНапередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова Приазовської громади Андрій Солопов відвідав земляків, які були свідками жахіття фашистської навали. Це жителі смт Приазовське: А.В.Чумай, В.Д.Забалуєв, О.Д.Шастун, а також М.М.Курносенко, що проживає у селі Таврійське.

Старенькі, але з великим душевним гартом ветерани, радо зустрічали гостей. З сумом в очах згадували про страшні воєнні роки, з хвилюванням в голосі розповідали про свою нелегку долю, жваво розпитували про новини громади, викладали свої проблеми, ділилися власними роздумами. Не дивлячись на свій поважний вік, ветерани цікавляться життям і долею малої батьківщини.

Фото без опису

Щасливі ті, поруч з ким постійно знаходяться діти та онуки. Нащадки берегтимуть безцінні спогади своїх бабусь та дідусів.

«У наших ветеранів глибокий та проникливий погляд, адже вони власними очима бачили жорстоку смерть, бачили безмежне горе, бачили як руйнувались села і міста, як страждали діти і жінки. У важкий післявоєнний час вони багато працювали, відбудовуючи країну. Наш величезний борг – шанувати і пам’ятати тих, хто віддав здоров’я та життя заради мирного майбутнього рідної землі», - наголосив Андрій Солопов.

Привітавши ветеранів, голова громади вручив їм продуктові набори до свята.

Фото без опису