ПАМ’ЯТІ ЗЛАТ’ЄВА СТЕПАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Дата: 21.10.2021 16:33

20 жовтня 40 днів світлої пам’яті депутата Приазовської селищної ради С.В. Злат’єва.

Степан Володимирович був прекрасною людиною, чудовим сім’янином, любив свій край і рідну землю. Народився і виріс у селі Богданівка. Трудовий шлях пройшов від водія у колгоспі до керівника фермерського господарства.

Працьовитий, справедливий, мудрий, толерантний він завжди користувався заслуженою повагою колег і односельців. У 2020 році був обраний депутатом Приазовської селищної ради. Завжди переймався проблемами села та людей, чимало зробив для розвитку території. На сесіях відстоював інтереси Богданівської громади, завжди був активним учасником діалогу під час роботи постійних комісій, де вирішувались важливі питання життєдіяльності громади.

Разом із дружиною виховали чудову зміну – трьох синів, які сьогодні є надійною підтримкою для своєї мами. Степан Володимирович дуже любив своїх онуків, які з теплотою згадуватимуть дідуся.

Пішов у вічність достойний чоловік, який любив життя і людей.

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, депутатський корпус та виконавчий комітет Приазовської селищної ради у цей важкий час разом із рідними схиляють голову у скорботі. Світлий, добрий спомин про Степана Володимировича Злат’єва та його внесок у розвиток громади завжди житиме у серцях рідних, односельців та усіх, хто його знав і поважав.

Вічна пам’ять!