Компанії і організації Запорізького регіону зі своїх прибутків спрямували до місцевих скарбниць 139 мільйонів

Дата: 06.01.2022 09:15

З початку року до місцевих бюджетів області надійшло 139 мільйонів гривень податку на прибуток. Зокрема, у листопаді запорізькі суб'єкти господарювання перерахували до скарбниць 27 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

Так, за одинадцять місяців до бюджету обласного центру сплачено понад 102 мільйони гривень, мелітопольські і веселівські компанії і організації перерахували майже 14 мільйонів гривень, бердянські і приморські – 8,2 мільйона гривень, вільнянські та новомиколаївські – 2,8 мільйона гривень, пологівські, більмацькі та розівські – 2,7 мільйона гривень, токмацькі та чернігівські – більше 2 мільйонів гривень, оріхівські та гуляйпільські – 1,6 мільйона гривень тощо.

Всього у регіоні податок на прибуток сплачують 594 підприємства, організації і установи.

Основна ставка податку складає 18 відсотків. Він нараховується платником самостійно на базу оподаткування – прибуток із джерелом походження як з України, так і за її межами. Термін подання річної звітності – протягом 60 днів після закінчення року.

ТЕМА: Наповнення бюджету

Фіскальні чеки на гаджети, програмні РРО та товарний облік – зустрічі запорізьких податківців з представниками торговельних мереж

Фахівці податкової служби регіону провели інформаційні зустрічі з представниками торговельних мереж, які реалізують технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту.

Податківці розповіли про новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій, обліку товарних запасів та наголосили на необхідності дотримання порядку проведення розрахунків при продажу техніки та іншої продукції, адже фіскальний чек підтверджує легальне походження товару, сплату податків, та забезпечує покупця гарантійними зобов'язаннями.

Також фахівці служби надали детальні роз'яснення стосовно переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту, та можливості безкоштовного завантаження програмного забезпечення від ДПС – ПРРО Каса.

Під час зустрічей представникам компаній і підприємцям презентували інформаційні матеріали.

ТЕМА: Електронні сервіси ДФС

Спікер: Фахівець ГУ ДПС