ВИДОВИЩНИЙ ФУТБОЛ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ АМАТОРСЬКІ КОМАНДИ НА ТУРНІРІ У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 20.01.2022 13:57

Фото без опису15 січня в спортзалі Приазовської ДЮСШ відбувся щорічний відкритий турнір з футзалу серед аматорських команд Приазовської ОТГ.

Цього разу в змаганнях взяли участь чотири команди: «Атамани» (смт. Приазовське), «ВМФ» (смт. Приазовське), «Корсак» (с. Богданівка) та футболісти Нововасильівської ОТГ.

В результаті захоплюючих і напружених матчів призові місця розподілилися таким чином:

???? ІІІ – місце: Нововасилівська ОТГ

???? ІІ - місце: «ВМФ» (смт. Приазовське)

???? І - місце: «Атамани» (смт. Приазовське)

???? Склад команди переможців: Лебедєв Іван, Оденцов Микита, Негрієнко Ілля, Дьяков Олег, Слесь Андрій.

На закритті турніру зі словами привітання до учасників змагання звернувся голова Приазовський селищний голова А.О. Солопов, наголосивши на важливості розвитку спорту в нашій громаді

Всі команди - призери були нагороджені кубками та медалями Приазовської територіальної громади

Директор Приазовської ДЮСШ Вадим Лобинцев