МИ- ЦЕ УКРАЇНА!

Дата: 21.01.2022 11:43

У Приазовській громаді провели урочистості до Дня Соборності України! Жителі громади разом із селищним головою Андрієм Солоповим патріотичною ходою пронесли великий жовто-блакитний стяг нашої держави головною площею території. Це стало символом єдності та згуртованості людей.

На імпровізованій сцені лунали вірші та пісні про соборницькі прагнення українського народу, який завжди волів до розвитку і процвітання своєї держави.

Історична довідка: 22 січня, в день проголошення Акта Злуки Украі?нськоі? Народноі? Республіки та Західноукраі?нськоі? Народноі? Республіки, Украі?на щороку відзначає День Соборності.

Акт Злуки увінчав прагнення єдності украі?нців обох частин Украі?ни – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонаи?менше з середини XIX століття. Це була головна подія для украі?нського державотворення.