СOVID-СЕРТИФІКАТ ПРО БУСТЕРНУ ДОЗУ ДОСТУПНИЙ У ЗАСТОСУНКУ ДІЯ

Українці можуть згенерувати COVID-сертифікат про бустерну дозу в застосунку Дія. Відтепер бустерна доза відображається в міжнародному сертифікаті. Після отримання бустерної дози в Дії треба заново згенерувати свої сертифікати. Після цього вони оновляться. Буде відображена «третя доза» вакцини, а також змінений строк дії сертифіката на 270 днів.

11:17 03.02.2022

ІНФОГРАФІКА, ЯКА НАДИХАЄ

35 сучасних об’єктів з'явилося у Запорізькій області 2021 року за програмою Президента України «Велике будівництво»

11:11 03.02.2022

Повідомлення RASFF: виявлено несанкціонований барвник, що використовувався для виробництва морозива

До Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо  харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20.01.2022 р.  № 2021.6457 стосовно виявлення несанкціонованого барвнику Sudan Blue II (0,022 мг/кг – ppm), що використовувався для виробництва морозива та експортувався з Іспанії (виробник, оптовик: Lucta S. A.) до України (отримувач: ТОВ «Шафран Спайс» вул. Щекавецька, 30/39, кВ. 88, м. Київ, 04071; ТОВ «Форест», вул. Мартиненка, 75А, м. Слов’янськ, Донецька обл., 84100).

10:50 03.02.2022

Держпродспоживслужба інформує:

Повідомлення RASFF: виявлено незадекларований молочний інгредієнт в темному шоколаді з апельсиновою цедроюДо Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого  оповіщення  щодо   харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20.01.2022 р. №2021.5316 стосовно виявлення незадекларованого молочного інгредієнту в темному шоколаді з апельсиновою цедрою, що експортувався з Франції (роздрібний продавець: Auchan Centrale d’Achat) до України  (отримувач: ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»).

10:44 03.02.2022