Вакансії

Відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою,  знання діючого законодавства України професійного спрямування, основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів, без вимог до стажу роботи.

09:40:27 24.03.2021

Фінансовий відділ Приазовської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору доходів та економічного аналізу

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, вільне володіння державною мовою, знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

10:00:45 04.03.2021

ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Приазовської селищної ради:

начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та сільського господарства; державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»; головного спеціаліста відділу земельних відносин; головного спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин; спеціаліста І категорії-землевпорядника відділу земельних відносин; спеціаліста І категорії-землевпорядника відділу земельних відносин (строковий трудовий договір); провідного спеціаліста фінансово-господарського відділу; спеціаліста-системотехніка відділу загальної та організаційної роботи.

14:00:54 03.03.2021