За використання надр запорізькі компанії сплатили 288 мільйонів

Запоріжці сплатили до місцевих бюджетів 1,4 мільярда гривень ПДФО

Запорізькі підприємства збільшили сплату податку на прибуток на 18 відсотків

Запорізькі платники погасили 53 мільйони гривень податкової заборгованості

Підприємство - єдинник з ІІ кварталу переходить на сплату податку на прибуток. Як подати звітність

За користування надрами запорізькі підприємства сплатили 289 мільйонів

Упродовж першого кварталу запорізькі добувні компанії і підприємці перерахували до бюджетів усіх рівнів 289 мільйонів плати за користування надрами. Зокрема, до державного бюджету спрямовано 202 мільйони гривень, до місцевих скарбниць – 87 мільйонів гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 214 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

08:21:00 30.04.2021

Запорізькі власники елітних авто поповнили скарбниці на півтора мільйона

У першому кварталі до місцевих бюджетів регіону надійшло 1 мільйон 513 тисяч гривень транспортного податку. Від запорізьких компаній та організацій скарбниці отримали 1 мільйон 123 тисячі, від фізичних осіб – 390 тисяч. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

08:19:15 30.04.2021

Продаж підакцизних товарів додав запорізьким скарбницям понад 70 мільйонів гривень

Упродовж першого кварталу до місцевих бюджетів регіону надійшло 71 мільйон 198 тисяч гривень акцизного податку. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, компанії і підприємці, які продають уроздріб алкогольну і тютюнову продукцію, збільшили відрахування до показника аналогічного періоду минулого року на 31 мільйон 312 тисяч гривень.

10:00:37 22.04.2021

Запорізькі підприємства-водокористувачі спрямували до бюджетів майже 70 мільйонів гривень

У січні-березні запорізькі компанії і підприємці перерахували до бюджетів усіх рівнів 69 мільйонів 800 тисяч гривень рентної плати за спеціальне використання води. У порівнянні з відповідним періодом 2020 року надходження збільшились на 25 мільйонів 800 тисяч гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

09:59:28 22.04.2021

Запорізький бізнес сплатив до держбюджету більше мільярда гривень ПДВ

Компанії і підприємці регіону в першому кварталі сплатили до державного бюджету 1 мільярд 177 мільйонів гривень податку на додану вартість. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, рівень надходжень аналогічного періоду 2020 року перевищено на 263 мільйони 600 тисяч гривень або на 29 відсотків.

09:58:20 22.04.2021

Запоріжці сплатили понад 38 мільйонів гривень податку на нерухомість

У січні-березні до місцевих бюджетів регіону надійшло 38 мільйонів 634 тисячі гривень податку на нерухоме майно. Рівень надходжень І кварталу 2020 року перевищено на 10 мільйонів 239 тисяч гривень або на 36 відсотків. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

09:54:56 22.04.2021

За забруднення довкілля запорізькі компанії сплатили 139 мільйонів гривень "екоподатку"

Упродовж січня-березня запорізькі підприємства, установи і підприємці сплатили до бюджетів усіх рівнів 139 мільйонів гривень екологічного податку. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, у порівнянні з відповідним періодом 2020 року надходження збільшились на 75 мільйонів 500 тисяч гривень.

09:51:02 22.04.2021