О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Приазовська селищна рада повідомляє про початок формування конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Приазовська центральна районна лікарня» Приазовської селищної ради у складі 9 чоловік з яких: 3 представника Приазовської селищної ради, 3 представника від трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Приазовська центральна районна лікарня» Приазовської селищної ради, 3 представника галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

09:39:16 15.02.2022