ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Приазовський Будинок культури» Приазовської селищної ради Запорізької області

Дата: 18.08.2021 11:27

Основні вимоги до претендентів:  громадянство України, вища освіта, стаж роботи у  сфері  культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером на рівні впевненого користувача.

Для участі в конкурсі надаються такі документи:

заява про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональни даних»;

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про відсутність судимості;

копія паспорта;

копії документів про освіту;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Особи можуть  подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня.

Документи на конкурс подаються до відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради за адресою: смт Приазовське, вул. Покровська, 5А.    Термін надання документів – 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається у відділі освіти, молоді та спорту, культури і туризму  Приазовської селищної ради або за телефоном 2-27-35.