Запорізькі платники ПДВ поповнили державну скарбницю майже на 3,4 мільярда гривень

Дата: 25.10.2021 08:41

За дев'ять місяців компанії і підприємці регіону сплатили до державного бюджету 3 мільярди 371 мільйон гривень податку на додану вартість. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, минулорічний рівень надходжень перевищено на 401 мільйон гривень або на 13,5 відсотка.

Так, суб'єкти господарювання м. Запоріжжя спрямували до державної скарбниці 1 мільярд 927 мільйонів гривень, мелітопольські і веселівські платники – 254 мільйони гривень, бердянські та приморські – майже 238 мільйонів гривень, токмацькі та чернігівські – 143 мільйони гривень, оріхівські та гуляйпільські – 136 мільйонів гривень, пологівські, більмацькі та розівські – 127 мільйонів гривень, вільнянські та новомиколаївські – 125,5 мільйона гривень, Запорізького району – 114,5 мільйона гривень тощо.

Всього станом на початок жовтня в регіоні зареєстровано десять тисяч платників ПДВ, зокрема, більше дев'яти тисяч юридичних осіб та 961 фізична особа.

Нагадаємо, 20 жовтня спливає граничний термін подання декларації з податку на додану вартість за вересень.

ТЕМА: Наповнення бюджету