У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЩЕДРУВАЛИ І ЗАСІВАЛИ НА СТАРИЙ НОВИЙ РІК

Дата: 14.01.2022 12:18

Фото без описуСьогодні до Приазовської селищної ради з щедрівками приїхали вихованці недільної школи «Ізвор» села Ботієве. Хлопці й дівчата привітали з новорічними та різдвяними святами, защедрували, засіяли зерном, бажаючи здоров’я, достатку і гарного врожаю. Також діти познайомили усіх присутніх із болгарськими національними традиціями, пригостили запашною болгарською міліною.

Приазовський селищний голова Андрій Солопов подякував дітлахам за піднесений настрій від таких творчих і щирих привітань. Відзначив, що Приазовська громада – це одна багатонаціональна родина, де гармонійно переплітаються традиції різних народів.

З самого ранку до селищної ради завітав колектив Приазовської публічної бібліотеки. Запальна українська пісня і традиційні щедрівки створили святкову атмосферу на цілий день.