ПРИКОРДОННИКИ ІНФОРМУЮТЬ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «РУБІЖ-2022»

Дата: 24.01.2022 09:29

Протягом січня – лютого в контрольованих прикордонних районах Запорізької області підрозділами Бердянського прикордонного загону проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «РУБІЖ – 2022».

Заходи проводяться з метою забезпечення надійної охорони державного кордону, недопущення порушень режиму державного кордону та прикордонного режиму.

Прикордонники спільно з представниками правоохоронних органів проведуть патрулювання з метою контролю за дотриманням прикордонного режиму, спланована організація служби контрольних постів на основних автомобільних шляхах та застосування прикордонної авіації.

Керівництво Бердянського прикордонного загону звертається до мешканців прикордоння неухильно дотримуватися чинного законодавства України з прикордонних питань.