Повідомлення системи RASFF

Дата: 03.02.2022 10:48

Фото без опису

Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області інформує про надходження інформаційних повідомлень системи RASFF від 21 січня 2022 року № 2021.3949 стосовно виявлення 2-хлоретанолу (?2,5 мг/кг – ppm) в екстракті бамбука, що експортувався в якості харчової добавки Bamboo Silicon з Франції (виробник: Laboratoire Phytobiologic Francis, Rosheim) до України (отримувач: ТОВ «Компанія Вітамакс», просп. Науки. 11 А, м. Київ, 03028).

Попереджаємо потенційних операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів.

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Приазовське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області для вжиття відповідних заходів за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 21смт Приазовське, 72401; тел.: (06133) 2-36-72; (06133) 2-27-00; e-mail: priazovskij@gudpss-zp.gov.ua