Відбулася сесія Приазовської селищної ради

Дата: 09.02.2022 10:53

Фото без описуВчора провели засідання дев’ятнадцятої чергової сесії Приазовської селищної ради. Депутати розглянули актуальні питання життєдіяльності громади.

На початку сесії Приазовський селищний голова Андрій Солопов презентував звіт про роботу за 2021 рік. До уваги народних обранців та громадськості була представлена вичерпна інформація про зроблене за рік у галузях: освіти, культури, медицини, соціального захисту населення, благоустрою, надання адміністративних послуг тощо.

Також голова громади окреслив пріоритетні вектори роботи на 2022 рік. Це:

- підвищення дохідної частини бюджету;

- збереження та розвиток первинної і вторинної ланок медицини у громаді;

- створення комфортних умові із впровадженням сучасних технологій в освітньому просторі, організація харчування та модернізація харчоблоків за новими нормами в закладах освіти;

- благоустрій, оновлення та реконструкція інфраструктурних об’єктів;

- ремонт доріг;

- розвиток туристичної галузі;

- співпраця з потенційними інвесторами;

- розробка нормативно-грошової оцінки земель ОТГ, що дозволить збільшити надходження до бюджету;

- впорядкування об’єктів комунальної власності;

- активізація діяльності щодо формування проєктних пропозицій.

Наприкінці виступу Андрій Олександрович висловив надію на співпрацю, ініціативність, взаєморозуміння та активність жителів громади задля розширення та втілення в життя перспективних напрямків для розвитку територій. Зазначив, що спільна командна робота завжди приводить до кращих результатів.

Під час сесії народні обранці розглянули земельні та фінансові питання, питання комунальної власності, освіти і медицини.