У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЕНЕРГЕТИКІВ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

22 грудня – День працівників енергетичної галузі України. З нагоди свята до Приазовського відділення Мелітопольського міжрайонного району електричних мереж із привітаннями від громади завітав Приазовський селищний голова Андрій Солопов. Зазначив, що енергетична галузь є стратегічною для життєдіяльності території. Наші енергетики постійно стоять на варті безперебійної роботи енергетичного сектору, а отже і комфорту людей. Праця енергетиків дуже важлива, бо без них не було б світла і тепла в наших будинках, школах і лікарнях, неможливою була б робота зв'язку і транспорту.

11:40 22.12.2021

Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко — уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про послуги для морського та річкового транспорту:

16:27 21.12.2021