Дата: від до Скинути

В УКРАЇНІ ДОЗВОЛИЛИ ВИКОРИСТАННЯ ТРЕТЬОЇ ДОЗИ ВАКЦИНИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЗІ СЛАБКИМ ІМУНІТЕТОМ

Сьогодні ранковий брифінг щодо ситуації із захворюваністю на  коронавірус вже традиційно  провів  директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

15:03 21.12.2021

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ У ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ЧАС

Напередодні новорічних свят Приазовський селищний голова Андрій Солопов разом із директором КУ "Центр надання соціальних послуг Приазовської селищної ради" Мариною Драгой із привітаннями і солодкими подарунками завітали до вихованців загальноосвітньої початкової школи з дошкільним підрозділом «Надія». Діти були раді гостям, жваво спілкувались, розповідали про своє життя, навчання та плани на Новий рік.

10:42 21.12.2021

ДО ДНЯ МИКОЛАЯ У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

Приазовський селищний голова Андрій Солопов, голова ГО української асоціації інвалідів АТО в Запорізькій області Валерій Стоянов, начальник відділення рекрутингу та комплектування першого відділу Мелітопольського РТЦК та СП Олександр Охріменко привітали з днем Святого Миколая дітей військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи свободу і незалежність нашої держави на Сході країни.

10:39 21.12.2021

У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАСВІТИЛИ ВОГНІ НА НОВОРІЧНІЙ ЯЛИНЦІ

19 грудня, в День Святого Миколая у центрі селища Приазовське запалили вогні на головній ялинці громади. На площі, де розташувалося імпровізоване новорічне містечко зі святковими інсталяціями, фотозонами та ілюмінацією зібралися діти і дорослі з усіх куточків Приазовської громади.

10:34 21.12.2021

ПРИАЗОВСЬКЕ БЮРО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ШУКАЄ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.

15:26 17.12.2021