Приазовська селищна рада об’єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

СOVID-СЕРТИФІКАТ ПРО БУСТЕРНУ ДОЗУ ДОСТУПНИЙ У ЗАСТОСУНКУ ДІЯ

Українці можуть згенерувати COVID-сертифікат про бустерну дозу в застосунку Дія. Відтепер бустерна доза відображається в міжнародному сертифікаті. Після отримання бустерної дози в Дії треба заново згенерувати свої сертифікати. Після цього вони оновляться. Буде відображена «третя доза» вакцини, а також змінений строк дії сертифіката на 270 днів.

11:17 03.02.2022

ІНФОГРАФІКА, ЯКА НАДИХАЄ

35 сучасних об’єктів з'явилося у Запорізькій області 2021 року за програмою Президента України «Велике будівництво»

11:11 03.02.2022

Повідомлення RASFF: виявлено несанкціонований барвник, що використовувався для виробництва морозива

До Головного управління Держпродспоживслужби  в Запорізькій області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо  харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20.01.2022 р.  № 2021.6457 стосовно виявлення несанкціонованого барвнику Sudan Blue II (0,022 мг/кг – ppm), що використовувався для виробництва морозива та експортувався з Іспанії (виробник, оптовик: Lucta S. A.) до України (отримувач: ТОВ «Шафран Спайс» вул. Щекавецька, 30/39, кВ. 88, м. Київ, 04071; ТОВ «Форест», вул. Мартиненка, 75А, м. Слов’янськ, Донецька обл., 84100).

10:50 03.02.2022

Держпродспоживслужба інформує:

Повідомлення RASFF: виявлено незадекларований молочний інгредієнт в темному шоколаді з апельсиновою цедроюДо Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого  оповіщення  щодо   харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20.01.2022 р. №2021.5316 стосовно виявлення незадекларованого молочного інгредієнту в темному шоколаді з апельсиновою цедрою, що експортувався з Франції (роздрібний продавець: Auchan Centrale d’Achat) до України  (отримувач: ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»).

10:44 03.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

10:06 01.02.2022

ВІД ЗАВТРА УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ УСІХ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕВОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Останніми днями на території Приазовської громади спостерігається значне збільшення захворюваності на гострі респіраторні інфекції, спричинені COVID-19 серед дітей та дорослих. Місцева комісія ТЕБ та НС з метою мінімізації безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу, прийняла рішення з 1 лютого в усіх закладах загальної середньої освіти (включаючи і початкову ланку) організувати заняття із використанням технологій дистанційного навчання. В закладах позашкільної освіти, які розташовані на території селищної ради організувати освітній процес з використанням індивідуального графіку навчання чи дистанційно. Такі заходи продовжаться до покращення епідеміологічної ситуації. Заклади дошкільної освіти працюють без змін.

13:41 31.01.2022

ЗДОРОВА ГРОМАДА- СИЛЬНА ГРОМАДА!

Наприкінці минулого року в КНП Приазовський центр ПМСД забракло сімейних лікарів, через що було недоотримано фінансування з Національної служби здоров’я України. Для збереження медичних працівників на територіях, які працюють в команді з сімейними лікарями, Приазовська селищна рада взяла на себе навантаження із виплати їм заробітної плати. У Приазовській громаді добре розуміють, що люди повинні мати якісні та доступні медичні послуги, тому разом із керівництвом Центу активно взялися до вирішення проблеми кадрового голоду в медичній галузі.

14:47 28.01.2022