Уряд скоротив термін дії "зелених" COVID-сертифікатів про вакцинацію

Відповідно до змін в постанові Кабінету Міністрів України №677 від 29 червня 2021 року термін чинності “зелених” COVID-сертифікатів в Дії, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хвороби, скорочено з 365 до 270 днів.

09:58 25.01.2022

ПРИКОРДОННИКИ ІНФОРМУЮТЬ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «РУБІЖ-2022»

Протягом січня – лютого в контрольованих прикордонних районах Запорізької області підрозділами Бердянського прикордонного загону проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «РУБІЖ – 2022».

09:29 24.01.2022

Шановні земляки!

Щороку 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Вітаємо вас із цим святом! Соборність України означає духовну єдність усіх її громадян, незалежно від національності чи регіону проживання.

14:13 21.01.2022

МИ- ЦЕ УКРАЇНА!

У Приазовській громаді провели урочистості до Дня Соборності України! Жителі громади разом із селищним головою Андрієм Солоповим патріотичною ходою пронесли великий жовто-блакитний стяг нашої держави головною площею території. Це стало символом єдності та згуртованості людей.

11:43 21.01.2022

У ПРИАЗОВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ

Приазовський селищний голова Андрій Солопов провів робочу нараду з керівниками закладів освіти і культури громади. У вступному слові він окреслив важливість створення сучасного освітнього простору для дітей та значення якісного та змістовного дозвілля і культурних послуг для жителів територій.

11:41 21.01.2022