ВІДОМІ ЗАПОРІЖЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ЩЕПИТИСЯ: “ВАКЦИНОВАНІ - ЗАХИЩЕНІ”

Міністерство охорони здоров'я України разом з Товариством Червоного Хреста України запустили всеукраїнську національну кампанію “Україна вакцинується”. В 24 роликах відомі люди регіонів нашої держави діляться своїм досвідом та мотивацією щодо вакцинації від COVID-19.

14:16 20.01.2022

ПРИАЗОВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВІДТЕПЕР ПРАЦЮЄ У СУЧАСНОМУ ПРОСТОРІ

Сьогодні голова Мелітопольської РДА Ігор Судаков разом із Приазовським селищним головою Андрієм Солоповим завітали у відремонтоване приміщення Центру надання соціальних послуг Приазовської громади. Гостей радо зустріла директор Центру Марина Драгой. Вона презентувала установу, познайомила посадовців із співробітниками та розповіла про роботу закладу та соціальні послуги, що надаються людям.

15:22 19.01.2022

Прем’єр-міністр: Цьогоріч плануємо оновлення не менше 5 тис км доріг та запуск проєктів державно-приватного партнерства в дорожній сфері

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 12 січня повідомив, що у 2022 році Уряд має глобальні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво».

11:20 19.01.2022

Понад 10 тисяч потерпілих на виробництві пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними підсумками 2021 року понад 10 тисяч осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування за кошти Фонду соціального страхування України.

13:26 17.01.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРВІ ТА COVID – 19  НА ТЕРИТОРІЇ ПРИАЗОВСЬКОЇ ГРОМАДИ

За останній тиждень (10.01.22- 16.01.22) у Приазовській селищній раді було зареєстровано 2 випадки  захворювання COVID – 19. На попередньому тижні (04.01.22-09.01.22) також було зареєстровано 2 випадки COVID – 19.

13:21 17.01.2022

ФУТБОЛІСТИ ПРИАЗОВСЬКОЇ ДЮСШ ЗДОБУВАЮТЬ НОВІ ПЕРЕМОГИ

23 грудня та 6 січня у м. Токмак та м.Мелітополь відбулися чергові тури першості Запорізької області з футзалу серед юнаків 2012-2013 р.н. Футболісти Приазовської ДЮСШ зіграли 4 гри, в яких здобули впевнені перемоги. У вражаючих за напруженістю та продемонстрованою майстерністю футбольних матчах, приазовські футболісти переграли команди: «Рінгруп – 2013» (Мелітополь), «Спартак» (Мелітополь), ДЮСШ (Горіхів), «Аріс-2» (Мелітополь).

12:20 14.01.2022

У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЩЕДРУВАЛИ І ЗАСІВАЛИ НА СТАРИЙ НОВИЙ РІК

Сьогодні до Приазовської селищної ради з щедрівками приїхали вихованці недільної школи «Ізвор» села Ботієве. Хлопці й дівчата привітали з новорічними та різдвяними святами, защедрували, засіяли зерном, бажаючи здоров’я, достатку і гарного врожаю. Також діти познайомили усіх присутніх із болгарськими національними традиціями, пригостили запашною болгарською міліною.

12:18 14.01.2022

НА ВАНТОВОМУ МОСТУ В ЗАПОРІЖЖІ ВЛАШТОВАНО АСФАЛЬТ ТА НАНЕСЕНО ДОРОЖНЮ РОЗМІТКУ

10 січня, на вантовому мосту розпочались роботи, які тривали майже до ранку. Цієї ночі мостобудівники завершили влаштування асфальтобетону на проїзній частині верхової гілки вантового мосту та нанесли дорожню розмітку.

09:51 13.01.2022