урочисті збори до дня конституції України

28 червня, 23 роки тому, відбулася подія, яка стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору та прагнення жити в суверенній, соборній, демократичній, правовій державі. Прийняття Основного Закону стало логічним фіналом того довгого і тернистого шляху, по якому йшов наш народ, прагнучи до незалежності, самоутвердження української нації, до свого права на свободу.

11:53 27.06.2019

открытие детской площадки

В воскресенье, 23 июня, в селе Таврическое Приазовской ОТГ была торжественно открыта детская площадка на радость деткам и их родителям! Добрые слова, веселый смех и неподдельная детская радость сопровождали это яркое событие.

10:50 24.06.2019

"ЛЮДИ-НЕ ТОВАР"

На виконання ЗУ «Про попередження торгівлі людьми» та з метою виконання Постанови КМУ № 111 від 24 лютого 2016 р. «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» на території Запорізької області реалізує проект «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми».

13:25 17.05.2019