Дата: від до Скинути

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва у 2022 році                                                 відкрита для реєстрації!

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва у 2022 році відкрита для реєстрації!

Вже третій рік Естонська рада у справах біженців у співпраці з Гараж48 та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» запрошує жінок зі східної України розпочати свою мандрівку в світ підприємництва, щоб стати підприємицею.

09:07 13.01.2022

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ВАКЦИНИ ВІД COVID-19 – ПОЯСНЮЮТЬ ІНФЕКЦІОНІСТ І ЕКСПЕРТКА З ФАРМАКОНАГЛЯДУ

В Україні доступні вакцини від COVID-19 трьох типів: мРНК (Comirnaty від Pfizer-BioNTech, Moderna), векторна (AstraZeneca) й інактивована (СoronaVac від Sinovac Biotech) вакцини. Кожна з цих вакцин пройшла всі необхідні етапи клінічних досліджень та схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

09:16 06.01.2022

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді

Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.

09:01 06.01.2022