A A A K K K
для людей із порушенням зору
Приазовська селищна рада об’єднана територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Перелік рішень першого пленарного засідання 6 сесії від 24.03.2021

ПЕРЕЛІК

рішень  першого пленарного  засідання 6сесії  восьмого скликання від 24.03.2021р.

 

 

№ рішення

Найменування рішення

 

1

Про затвердження «Порядку виплат стимулюючих доплат медичним працівникам первинної ланки на 2021 рік»

2

Про Затвердження  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Приазовська центральна районна  лікарня» Приазовської селищної  ради на 2021 рік  в новій редакції

 

3

  Про внесення змін до структури  комунальної установи «Центр надання соціальних  послуг Приазовської селищної ради».

 

4

Про затвердження розпоряджень селищного голови ,виданих в міжсесійний період.

 

 

5

 

Про затвердження  Уса  Віктора Валерійовича на посаді  старости .

 

6

Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Приазовської селищної ради .

 

7

 

Про  переведення   Ботієвської амбулаторії моно практики  за адресою вул. Христова 59 а ,в будинок стаціонарної лікарні для проживання вимушених переселенців за адресою вул. Христова 59 а.

 

8

 

Про затвердження Структури та штатної чисельності працівників закладів культури Приазовської селищної  ради на 2021 рік.

 

9

 

Про внесення змін до рішення сесії Приазовської селищної ради від 20.02.2020 № 11 Про затвердження Програми  «Надання комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей Приазовської ОТГ на  2020-2022 роки».

 

 

10

 

Про встановлення надбавки за особливі умови роботи  директору КУ «Приазовська публічна бібліотека».

 

11

Про внесення змін до рішення сесії Приазовської селищної ради від 24.12.2020 № 60 «Про затвердження   Програми  «Шкільний автобус» на 2021 рік».

 

 

12

 

 

Про припинення Новоіванівської філії опорного навчального закладу Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Азимут» Приазовської селищної ради Запорізької області шляхом ліквідації.

 

 

 

13

Про затвердження проекту рішення Приазовської селищної ради « Про реорганізацію КЗ «Богданівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» шляхом приєднання» та проведення громадського обговорення.

 

 

14

Про припинення юридичної особи – комунальний заклад «Шевченківський заклад дошкільної освіти» Приазовської селищної ради Запорізької області шляхом ліквідації

 

15

Про припинення юридичної особи – комунальний заклад «Гамівський заклад дошкільної освіти» Приазовської селищної ради Запорізької області шляхом ліквідації.

 

 

16

 

Про припинення юридичної особи – комунальний заклад «Дмитрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня- дошкільний навчальний заклад» Приазовської селищної ради Запорізької області шляхом ліквідації

17

Про внесення змін до  структури   та  штатної чисельності працівників

 закладів дошкільної освіти  Приазовської селищної ради.

 

18

Про внесення змін до рішення сесії Приазовської селищної ради від 24.12.2020 №   «Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території об’єднаної територіальної громади  Приазовської селищної ради на 2021 рік».

 

 

19

Про безоплатну передачу окремо визначеного майна.

 

 

20

Про безоплатну передачу  майна із комунальної власності Приазовської селищної ради до комунальної установи  «Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді  та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради».

 

 

21

Про безоплатну передачу   майна із комунальної власності Приазовської селищної ради  до КНП «Приазовська центральна районна лікарня» Приазовської селищної ради  на праві оперативного управління.

 

22

Про затвердження передавальних актів Добрівської, Ботієвської, Богданівської ,Дмитрівської  сільських  рад .

 

23

 

Про утворення КУ «Місцева пожежна команда» Приазовської селищної ради та затвердження структури та  штатної чисельності працівників

 

24

Про затвердження Програми підготовки та функціонування Приазовської селищної ради  в умовах особливого періоду, забезпечення виконання заходів з призову на строкову військову службу, мобілізаційних  заходів територіальної оборони у 2021 році.

 

 

25

Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки Приазовської селищної ради.

 

 

26

 

 

 

 

 

 

27

 

Про затвердження Програми відшкодування витрат та надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян  Приазовської селищної ради на 2021 рік.

 

 

Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах   Приазовської селищної ради на 2021 рiк.

 

 

28

Про затвердження Програми надання допомоги у вигляді субвенції відділу прикордонної служби «Приазовське» Бердянського прикордонного загону 9в/ч1491) Державної прикордонної служби України на 2021 рік.

 

 

29

Про затвердження звіту  про виконання  бюджету об’єднаної  територіальної громади Приазовської селищної ради за 2020 рік.

 

 

30

 

Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади Ботіївської сільської ради за 2020 рік

 

31

 

Про затвердження звіту  про виконання  бюджету Дмитрівської сільської ради за 2020 рік.

 

 

32

 

Про затвердження звіту про виконання бюджету Богданівської  сільської ради за 2020 рік.

 

 

33

 

Про порядок відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу)

 

 

34

 

Про  затвердження звіту  про виконання бюджету Добрівської  сільської ради  за 2020 рік

 

 

35

 

Про внесення змін до рішення Приазовської селищної ради від 11.02.2021 № 5 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна Приазовської селищної ради для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону»

 

36

 

Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності.

 

 

37

 

Про зняття з балансу КНП «Приазовський центр первинної медико-санітарної допомоги» автомобіля УАЗ -3962 та передачу власнику КУ «Приазовська Центральна районна лікарня».

 

 

38

Про погодження звіту про  фінансовий план комунального некомерційного  підприємства «Приазовський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 4 квартал 2020 рік  .

 

 

 

39

 

Про зміну назви та затвердження Статуту комунального підприємства  «Ботіївське» Приазовської селищної ради  Запорізької області .

 

40

 

Про зміну назви та затвердження Статуту комунального підприємства «Ізур» Приазовської селищної ради Запорізької області.

 

41

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24.12.2020  №74 «Про бюджет Приазовської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами та доповненнями

 

 

 

42

 

Про затвердження структури апарату Приазовської селищної ради та її  виконавчих органів на 2021 рік та штатного розпису  апарату Приазовської  селищної ради на 2021.

 

43

Про затвердження умов оплати праці селищного голови.

 

 

 

44

 

Про затвердження програми «Сприяння економічного розвитку та залученню інвестицій Приазовської селищної ради.»

 

 

 

Завантажити перелік рішень  першого пленарного  засідання 6сесії  восьмого скликання від 24.03.2021р.

Завантажити усі рішення восьмого скликання шоста сесія

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь