План регуляторної діяльності

ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 20 лютого 2018 р.                                                                                         № 10

смт Приазовське

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів на 2018 рік

Відповідно до ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2018 рік (додаток 1).
  2.  Виконавчому комітету Приазовської селищної ради (секретар виконкому — Дроздова І.А.) забезпечити оприлюднення даного рішенняна офіційному сайті селищної радив 10-деннийтермінз дня його прийняття.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісіюселищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
  4. Термін контролю-постійно.

Селищний голова                                                                                                                         С.Є. Варбанський

дев’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

10.12.2018                                      смт. Приазовське                                       № 3

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів на 2019 рік

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2019 рік (додаток 1).
  2.  Виконавчому комітету Приазовської селищної ради (секретар виконкому — Дроздова І.А.) забезпечити оприлюднення даного рішення  на офіційному сайті селищної ради  в 10-денний  термін  з дня його прийняття.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
  4. Термін контролю-постійно.

Секретар селищної ради                                                                І.А.Дроздова

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2019 рік

двадцять шоста сесія

РІШЕННЯ

14.06.2019                                    смт. Приазовське                                    № 12

регуляторних актів на 2019 рік

Відповідно до ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Приазовська селищна рада В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнення в до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2019 рік , затвердженого рішенням селищної ради від 10.12.2018р. №3 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік», згідно додатку (додається).
  4. Термін контролю-постійно.

Селищний голова                                                           С.Є. Варбанський

Доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Приазовської селищної ради  на 2019 рік

тридцята  сесія

РІШЕННЯ

20.09.2019                                                                          смт. Приазовське                                   № 8

регуляторних актів на 2019 рік

Відповідно до ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Приазовська селищна рада В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнення в до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2019 рік , затвердженого рішенням селищної ради від 10.12.2018р. №3 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік», згідно додатку (додається).

до рішення селищної ради

від 20.09.2019 р. №8

Доповнення до Плану

Вид

Назва проекту регуляторного акту

Обґрунтування необхідності прийняття

Строки підготовки

Підрозділ відповідальний за розробку

Примітка (спосіб оприлюд-нення, тощо)

Рішення сесії селищної ради

Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг

Прийняття регуляторного акту надасть можливість створити сприятливі та зручні умови отримання суб’єктами звернення адміністративних послуг та внесення змін до Постанови КМУ №714від 14.08.2019

ІІ півріччя 2019 року

Керівник центру надання адміністративних послуг Приазовської селищної ради

Веб-сайт

Секретар  ради                                                                                     І.А. Дроздова

РІШЕННЯ

04.11.2019                                       смт. Приазовське                                        № 5

регуляторних актів на 2019 рік

1. Внести зміни та доповнення в до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2019 рік, затвердженого рішенням селищної ради від 10.12.2018р. №3 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік», згідно додатку (додається).