Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

№ АП

Найменування адміністративної послуги

Інформаційна картка АП

Технологічна картка АП

Бланки та зразки заяв

67.

Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування)

Технологічна картка

Заява щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) (форма 2)

68.

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

Технологічна картка

Заява щодо державної реєстрації відокремленого підрозділу юридичної особи (форма5)

69.

Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування)

70.

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

71.

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

72.

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

73.

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування)

74.

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування)

75.

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування)

76.

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування)

77.

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування)

78.

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування)

79.

Державна реєстрація фізичної особи підприємцем

80.

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням

81.

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування)

82.

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)

83.

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

84.

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу- підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

85.

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань

86.

Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

87.

Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань