Вакансії

ПОРЯДОК проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  у виконавчому апараті Приазовської селищної ради

Перелік питань на перевірку знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні»

ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Приазовський Будинок культури» Приазовської селищної ради Запорізької області

Основні вимоги до претендентів:  громадянство України, вища освіта, стаж роботи у  сфері  культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером на рівні впевненого користувача.

11:27:28 18.08.2021

ПРИАЗОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА Запорізька область, смт.Приазовське, вул.Покровська, 5А, тел. 22284 ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Приазо

Вимоги до кандидата на посаду: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.

09:20:19 24.07.2021