Дата: від до Скинути

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ ПРОВОДИТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ БЕСІДИ З УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ ГРОМАДИ

Поліцейський офіцер громади Дмитро Лобинцев завітав у Приазовську філію ОЗЗСО Приазовського ліцею. Представник правоохоронних органів провів бесіди зі старшокласниками з метою запобігання та попередження правопорушень.

16:31 24.11.2021

23 листопада відбулося чергове засідання 16 сесії Приазовської селищної ради

У залі зареєструвалося 22 депутати, що дало змогу розпочати пленарне засідання. Розглянули 83 питання черги денної. На початку сесії секретар Приазовської територіальної селищної виборчої комісії Юлія Пельтек повідомила про зміни у складі депутатського корпусу селищної ради. У зв’язку із достроковим припиненням повноважень певних депутатів, згідно чинного законодавства було визнано наступних за черговістю кандидатів у депутати відповідних територіальних виборчих округів. Депутатські мандати на першому та третьому територіальних виборчих округах від Запорізької регіональної організації ПП «Опозиційна платформа За життя» отримали Вадим Лісов та Дмитро Мермечлі.

15:08 24.11.2021

До уваги жителів Приазовської територіальної громади!

В четвер 25 листопада о 14.00 у залі засідань Приазовської селищної ради відбудуться бюджетні слухання. Розглядатимуться питання медичної сфери. До обговорення запрошуються депутати Приазовської територіальної громади.

15:05 24.11.2021

У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

За традицією у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Напередодні свята Приазовський селищний голова Андрій Солопов разом із очільником Мелітопольської райдержадміністрації Ігорем Судаковим відвідали сільськогосподарські підприємства Приазовської громади.

14:55 24.11.2021

«ВСЕ ЩО МИ РОБИМО, РОБИМО З ЛЮБОВ’Ю» У ПРИАЗОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИГОТОВЛЯЮТЬ КРАФТОВІ СИРИ ТА ІНШУ МОЛОЧНУ ПРОДУКЦІЮ

Вже п’ять років у селі Володимирівка працює сімейна сироварня «Сімачна молочка». Її власниця Наталія Шерман пропонує якісні фермерські продукти: сири рікоту і халумі, бринзу, вершкове масло, молоко, сметану та інше.

14:54 24.11.2021