Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

16:44 27.08.2020

Золотий ювілей ДНЗ "Оленка"

Сьогодні, 27 серпня, голова Приазовської ОТГ С.ВАРБАНСЬКИЙ, секретар селищної ради І.ДРОЗДОВА та начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму М.ФАЛЬКЕВИЧ привітали колектив закладу дошкільної освіти №1 "Оленка" з золотим ювілеєм.

11:18 27.08.2020

урочиста церемонія підняття  Державного Прапора України

урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

На площі у селищі Приазовське провели святковий захід до Дня Незалежності та Дня прапора України. Присутніх вітали очільники району Сергій Селевич та Олександр Прокопенко, голова Приазовської громади Сергій Варбанський. Насамперед під звуки гімну країни військові відділу прикордонної служби «Приазовськ» урочисто підняли український стяг у височінь приазовського неба.

11:20 23.08.2020

Увага! Приазовська селищна рада здійснює продаж права оренди земельних ділянок

Увага! Приазовська селищна рада здійснює продаж права оренди земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах (земельних торгах) Ознайомитися з інформацією можна за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/52499

14:55 30.07.2020

Торгівля людьми

Торгівля людьми залишається однією з найгостріших в Україні у зв’язку із складною економічною ситуацією, збройним конфліктом на сході України та запровадження карантинних заходів через COVID 19.

15:02 28.07.2020