Увага! Пряма лінія!

У четвер, ЗО липня 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Земельне право», під час якої мешканці Запорізької області зможуть отримати відповіді від директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях та начальника відділу «Новомиколаївське бюро правової допомоги» на різноманітні питання правового характеру: порядок легалізації самочинного будівництва, проблеми визначення права власності на самочинно збудовані об’єкти, звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки шляхом знесення самочинного будівництва.

16:25 20.07.2020

Про важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності", звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації.

08:40 14.07.2020

Увага! Пряма лінія!

У середу 8 липня 2020 року відбудеться пряма телефонна ліня, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету, Хвостак Василь Володимирович.

08:24 02.07.2020

Привітання з Днем медичного працівника

Сьогодні, 19 червня, напередодні професійного свята – Дня медичного працівника головні лікарі, провідні фахівці-лікарі та медсестри приймали вітання від селищного голови Сергія Варбанського.Дня медичного працівника

10:53 19.06.2020

НЕПЕРЕСІЧНА ПОДІЯ- УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА

Сьогодні, в смт Приазовське відбулась визначна подія - офіційне відкриття сучасного спортивного майданчика. На заході були присутні почесні гості: голова обласної державної адміністрації БОГОВІН Віталій Вікторович , перший заступник голови облдержадміністрації ФЕДОРОВ Іван Сергійович, керівник облдержадміністрації БОЙКО Зінаїда Михайлівна, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації ВЛАСОВА Наталія Федорівна , голова Приазовської районної державної адміністрації СЕЛЕВИЧ Сергій Олексійович, голова Приазовської районної ради ПРОКОПЕНКО Олександр Миколайович, голова Приазовської селищної ради ВАРБАНСЬКИЙ Сергій Євгенович.

19:21 18.06.2020