святковий концерт "Весня, як жінка. Жінка, як весна!"

Сьогодні, 06 березня, в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся святковий концерт "Весня, як жінка. Жінка, як весна!" з нагоди Міжнародного жіночого Дня-8 Березня. Представниць прекрасної статі від імені селищного голови С. Варбанського, виконавчого комітету селищної ради та від себе особисто привітав заступник голови М. Арабаджи.

13:09 06.03.2020

29-а обласна спартакіада серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед юнаків.

22 лютого селище Якимівка приймало фінальні змагання 29-ї обласної спартакіади серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед юнаків.

08:53 24.02.2020

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 20 лютого 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Абдурахманова Світлана Петрівна.

16:47 10.02.2020

Щедрий вечір

Сьогодні, 13 січня, напередодні свята Старого Нового року у Приазовську селищну раду завітали колядники аби привітати керівництво та працівників селищної ради з новорічно-різдвяними святами.

08:56 14.01.2020