Повідомлення про оприлюднення стратегічної екологічної оцінки

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011  № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні», Приазовська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо  врахування  громадських  інтересів під  час розроблення звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) Генерального плану смт Приазовське Приазовського району Запорізької області.

16:14 07.11.2019

ВІТАЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Словами щирої вдячності та побажанням всього найкращого освітян Приазовської ОТГ з професійним святом привітали голова селищної ради Варбанський С.Є. та начальник відділу освіти Фалькевич М.М. Учні подарували вчителям святковий концерт та море позитивних емоцій.

08:26 08.10.2019